CRAFT CTM ULTRA 2

Technické parametre

Bežecká obuv, ktorá zvládne všetko? Tak by sa dala opísať naša novinka CTM ULTRA. Univerzálny grip ťa podrží nielen na asfalte, ale aj na spevnených cestách a v ľahkom traile. Mohutná tlmiaca vrstva zaistí dostatočný komfort pre dlhé objemové tréningy. Kombinácia nízkej hmotnosti, agresívnej geometrie a špičkovej energetickej návratnosti ťa doslova vykopne vpred a podporí tvoj výkon pri pretekoch aj tempových behoch na ceste aj v ľahkom traile.

POUŽITIE
Cesta
/ Terén
PENAUD FOAM
HMOTNOSŤ
250 g
TLMENIE V PÄTE
40 mm
TLMENIE V ŠPIČKE
30 mm
DROP
10 mm

Objem, tempo, šprint, asfalt aj spevnené cesty. CRAFT CTM ULTRA 2 je až neuveriteľne univerzálna obuv pre všetkých bežcov, ktorí to s tréningom myslia vážne a majú chuť sa neustále zlepšovať.

Zisti viac o CRAFT CTM ULTRA 2

Tvar a geometria tohto modelu vychádza zo špičkovej pretekárskej bežeckej obuvi CTM ULTRA CARBON. Identické sú aj použité materiály, takže reálne vlastnosti obidvoch modelov sú si veľmi blízke. Jediné čo tu chýba je karbónový plát. Zisti viac v našej video recenzii:


Vyber si svoju farebnú variantu

Hovorí sa, že farba nebehá. My ale tak úplne nesúhlasíme. Aby si využil(a) svoju obuv naplno, tak ti musí nie len perfektne sedieť, ale musí sa ti aj páčiť. Vyber si z farebných variant tú, ktorá je pre teba stelesnením rýchlosti a dynamiky a osobné rekordy na seba nenechajú dlho čakať.

Priestor pre rýchlosť na každom povrchu

Druhá generácia CRAFT CTM ULTRA nadväzuje na svojho úspešného predchodcu. Aj teraz ťa obuv podrží nielen na asfalte, ale aj v ľahkom traile. Unikátna kombinácia stabilnejšej tlmiacej vrstvy s drsnejším vzorom sa skvele osvedčí pri striedaní asfaltu, štrku a ľahkého trailu. Inú obuv s podobnou kombináciou dynamiky, stability a ovládateľnosti budeš hľadať len ťažko.

Oproti svojmu predchodcovi má CTM ULTRA 2 prepracovaný zvršok, ktorý je ľahší a poskytuje viac priestoru priečnej klenbe a prstom. To ocenia bežci so širším tvarom chodidla a všetci vyznávači dlhých bežeckých disciplín. Nového tvaru sa dočkal aj opätok, ktorý je nielen priestrannejší, ale aj mäkčí, aby sa minimalizovalo riziko otlakov a oderov v oblasti päty a achilovky.

Vyskúšaj aj ďalšie novinky CRAFT

Nekompromisná rýchlosť poháňaná karbónovým plátom a agresívna geometria. Rada CTM ULTRA CARBON je tu pre tých najnáročnejších bežcov, ktorí hľadajú výkon bez kompromisov na ceste, štrku i v traile.


Hľadáš parťáka pre tréning v rôznorodom prostredí? ADV NORDIC SPEED 2 si poradí s dlhšími asfaltovými pasážami, ale doma je v traile, kde sa na neho môžeš vždy stopercentne spoľahnúť.


Pebax je materiál zajtrajška. Tlmiaca pena s maximálnou energetickou návratnosťou posunie tvoj tréning na vyššiu úroveň. V PRO ENDUR DISTANCE zvládneš vďaka maximálnej dynamike rýchle úseky na dráhe aj tempový beh. Komfort mohutnej tlmiacej vrstvy ťa potom podrží pri dlhej vytrvalosti.


Zoznam predajcov v ČR a na Slovensku

Klikni na mapu a nájdi najbližšieho predajcu CRAFT:


VAVRYS CZ S. R. O. I UHERSKOBRODSKÁ 983 I 763 26 LUHAČOVICE I ČR INFO@VAVRYS.CZ I WWW.CRAFT.CZ