Vchádzame do novej cyklistickej sezóny


                                               

Vchádzame do novej cyklistickej sezóny.

Ako pri každom inom športe, tak aj pri cyklistike je výber vhodného oblečenia na bicykel jednou z dôležitých súčastí pohodlia a komfortu pri jazde na bicykli.

Pre cestnú cyklistiku je vhodnejšie oblečenie elastické a obopnuté.

Koncept Nano

Ultraľahký koncept Nano s inovatívnou meshovou konštrukciou, ktorá zaisťuje mimoriadnu priedušnosť a bleskurýchly odvod potu od pokožky je ideálny pre cyklistov, ktorí riešia každý gram svojho cyklo-vybavenia. Exkluzívna funkčnosť tohto radu podporí športovcov aj počas tých najintenzívnejších výkonov.

 

CRAFT PRO Nano - neuveriteľne ľahká vetruodolná bunda je určená elitným cyklistom a náročným užívateľom, ktorí si radi doprajú produkty s najvyššou úrovňou kvality a prepracovanosti. Bunda PRO Nano patrí k jedným z najľahších vetruodolných cyklobund na trhu.

Pánsky ultraľahký cyklodres CRAFT PRO Nanoweight s chladivým efektom je primárne určený do horúcich letných dní.

Ľahké cyklistické nohavice PRO Nano so špičkovou cyklovložkou C1 zodpovedajú požiadavkám tých najnáročnejších cyklistov.

Koncept Endurance

Cyklistický rad Endur je určený všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivú súčasť svojej cyklovýbavy pre dlhé hodiny strávené v sedle bicykla.

Endur Lumen - ako napovedá sám názov, hlavnou charakteristikou cyklistického radu je zvýšená viditeľnosť a tým aj bezpečnosť športovcov. Koncept je ďalej reprezentovaný svojou vysokou technickou prepracovanosťou ako je ergonomický strih, vysoko funkčné materiály, technické vychytávky a decentný, pritom módny design.

Technicky prepracovaný cyklodres Adv Endur Lumen zodpovedá požiadavkám tých najnáročnejších cyklistov, pre ktorých je funkčnosť a bezpečnosť na prvom mieste. Výrazné reflexné ošetrenie, ktoré je zdanlivo decentné, v momente osvietenia žiarivo svieti a jazdec je tak neprehliadnuteľný.

 

Cyklonohavice Adv Endur Lumen so špičkovou cyklovložkou C2 zodpovedajú požiadavkám tých najnáročnejších cyklistov. Vysoko kvalitný kompresný materiál Lycra Sport Energy je elastický v štyroch smeroch a redukuje vibráciu svalov, čím zvyšuje ich výkon. Celkový komfort nohavíc zaisťujú ergonomicky strihané priedušné traky z meshu Superlight, zakončenie nohavíc bez manžety s jemnou silikónovou potlačou z vnútornej strany a perforované panely po bokoch pre vyššiu ventiláciu. O maximálnu bezpečnosť sa postará výrazné reflexné ošetrenie typické pre rad Lumen.

Sprievodcu výberom cyklonohavíc nájdete TU

Endur Graphic - komfortné, technicky prepracované cyklistické dresy ADV Endur Graphic s výraznou farebnou potlačou sú určené všetkým, ktorí sú radi viditeľní.

 

Cyklistické nohavice ADV Endur s kvalitnou cyklovložkou C2 a anatomicky rozmiestnenými plochými švami sú komfortným riešením pre náročných cyklistov. Vysoko kvalitný kompresný materiál Lycra Sport Energy je elastický v štyroch smeroch a redukuje vibráciu svalov čím zvyšuje ich výkon. Ergonomicky strihané traky z ľahkého priedušného materiálu Mesh Superlight odvádzajú efektívne pot aj v tých najteplejších podmienkach. Vysoké pohodlné manžety v koncoch nohavíc so silikónovou potlačou z vnútornej strany zostanú na mieste pri akomkoľvek pohybe.

Koncept Offroad

Milovníkom jazdenia v prírodných podmienkach alebo skrátka všetkým, ktorí preferujú komfort pred prísnou ergonómiou je určený koncept Offroad.

Cyklistická bunda ADV Offroad Wind je praktickým riešením do veterného a chladnejšieho počasia - v prípade potreby, ju možno jednoducho zbaliť do vrecka skrytom vo šve.

Naozajstných bikerov alebo vyznávačov gravelu nadchne cyklodres Adv Offroad. Recyklovaný materiál je priedušný, ale zároveň dostatočne pevný na jazdu v rozmanitom teréne. Výnimočným znakom je silikónová potlač na ramenách pre komfortné usadenie cyklobatohu. Nechýbajú klasické štvorvrecká a stiahnutie do gumy so silikónovou potlačou plus ďalšie technické vychytávky.

Cyklodres Core Offroad XT voľnejšieho strihu s predĺženou dĺžkou rukávov je určený predovšetkým na trailové jazdenie a enduro. Recyklovaný materiál je priedušný, ale zároveň dostatočne pevný kvôli jazde v rozmanitom teréne.

Dámske funkčné cyklošortky Offroad XT voľnejšieho strihu určené na trailové jazdenie a enduro. Pružný a priedušný materiál spoločne s ergonomickým strihom zaistí maximálny komfort. Šortky je možné regulovať v páse pomocou opaska s háčikmi a nájsť tak ideálne usadenie. Praktickosť umocnia dve predné vrecká a jedno zadné plus drobné reflexné prvky.

Pánske technicky vysoko prepracované cyklošortky Offroad XT voľnejšieho strihu disponujú odnímateľnými funkčnými boxerkami s pohodlnou cyklistickou vložkou C4 a silikónovou potlačou v nohavičkách. Materiál šortiek je dostatočne odolný oderu, je pružný a priedušný. Pre maximálny komfort je pás v bedrovej oblasti zvýšený, je možnosť ho doregulovať pomocou Velcro pásky, nechýba mäkký mesh z vnútornej strany pása pre zvýšený odvod potu. Šortky sú v páse klasicky na zips a cvok. Na vnútornej strane stehien je ventilácia. Nechýba vrecko na zips a reflexné prvky.

 

 Ďalšiu ponuku oblečenia a vybavenia pre cyklistov nájdete TU


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami