Recenzia dresu CRAFT PRO Aero a cyklonohavíc CRAFT ADV Endur Lumen


Odskúšané vo všetkých podmienkach. S dresom a nohavicami som zvládol klasické letné výjazdy, 6 ° C v talianskych Alpách aj jedny preteky na brnenskom Automotodrome. Všade maximálna spokojnosť a teším sa na ďalšie kilometre.

 

Nohavice ADV ENDURO Lumen zvládli bez problémov celodenné výjazdy. Nohavice sú zakončené dlhým pásikom, ktorý výborne drží a počas celého výjazdu sa ani nepohol, ale zároveň nie je nijako nepríjemný vďaka veľkej šírke. Na pochválenie sú aj traky cez ramená, ktoré sú z priedušného materiálu a človek o nich ani nevie. Jednoduchý dizajn s reflexným nápisom na jednej nohavici určite nikoho nesklame.

 

Dres CRAFT PRO Aero v jednoduchom dizajne vyzerá perfektne. Materiály sú neskutočne ľahké a príjemné na telo. Materiál na rukávoch nie je zakončený švom a je dostatočne elastický, čo ocenia všetci, čo ako ja nemajú postavu vrchára, nikde nič neškrtí. Trojdielne vrecká na chrbte sú dostatočne hlboké a priestranné, takže na dlhšie výjazdy sa zmestí všetko, čo so sebou cyklista potrebuje. Nechýba ani vrecko na zips na kľúče alebo peniaze na kávu.


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami