Ambasádori


Slovenská reprezentácia v behu na lyžiach

bežecké lyžovanie

S národným reprezentačným tímom sme sa spojili v zimnej sezóne 2016/2017, keď sme spoločne vytvorili unikátny design závodnej kombinézy inšpirovaný motívom obce Čičmany.

Upravenú kombinézu s „čičmanskými“ vzormi ste mohli vidieť i na olympijských tratiach v Pchjongčangu.

Reprezentáciu vybavujeme pretekárskym i tréningovým oblečením, ktoré umožňuje špičkovým športovcom trénovať za každého počasia. Postupne budú najlepší slovenskí bežkári používať vybavenie Craft taktiež v letnej príprave napr. na kolieskových lyžiach, v behu alebo na bicykli.

Teraz sme na začiatku našej spoločnej cesty, ktorá bude trvať minimálne do zimných Olympijských  hier v Pekingu 2022.

http://www.slovak-ski.sk/bezecke-lyzovanie/top-aktuality/

 

Petra Veselá

prekážkové behy

Keď „Peťu“ stretnete v civile so športovou taškou cez rameno, tak si možno poviete, že je to zase nejaká „ barbie“, čo sa hrá na šport. Tento názor veľmi  rýchlo oľutujete, keď Vás porazí rozdielom niekoľkých tried v ktoromkoľvek prekážkovom behu, na ktorý sa postavíte spoločne.

Ono to všetko začína tréningom, ktorý si Petra neskutočne užíva a vie byť v ňom neskutočne efektívna. V posilňovni ju neuvidíte zdvíhať železo, vždy posilňuje vlastnou váhou. Bezpečne ju poznáte podľa toho, že väčšinou času sa v telocvični pohybuje visiaca na rukách. Taká blonďavá opička.

Inak v istom pohľade je podobnosť so Zuzkou Kocumovou čisto náhodná. Alebo nie? Posúďte sami: Petra sa k výkonnostnému športu dostala cez bežecké lyžovanie, ktoré robila až do juniorskej kategórie v Novom meste na Morave.

Petra je niekoľkonásobnou víťazkou pretekov Spartan Race, Predator Race, Gladiator race a Army run. Na medzinárodnej scéne vybojovala 3. miesto v celkovom poradí Super Serie  Centrálnej Európy, je držiteľka titulu Majsterky Európy v tímovom preteku Spartan Race a z Majstrovstiev sveta v Spartan Race si priviezla 15. miesto . V minulosti (doba pred OCR): niekoľkonásobná majsterka ČŘ v bežeckom lyžovaní, duatlone a biatlone.

https://www.facebook.com/petra.vesela.967?hc_ref=ARSGszSxYrw7r2U67S4WY4NfCFLjqZJGKD4ebU0aZPxgxRMZLMtCXFpyJzifa4AwuJs&fref=nf

https://www.instagram.com/petra_vesela_ocr/

 

Ondřej Fejfar

Beh, mountain, running, vertikal kilometer

Ondro je bežec od malička. Začínal ako všetci atléti na dráhe a na ceste. Až neskôr zistil, že ten najzaujímavejší rozmer behu je schopný zažiť v horách.

Vďaka prudkému rozvoju disciplín ako je skyrunning mohol dokonale spojiť svoje dve lásky: beh a hory. Ako rodený Vrchlabák má k tomu ideálne podmienky.

V roku 2018 chce byť Ondro zase najlepším českým bežcom do vrchu a nielen to. Chce sa priblížiť a začať podkurovať aj svetovej špičke. Naviac sa Ondro v rámci prípravy vracia k cestným pretekom, kde stále dokáže slušne úradovať.

http://www.ondrejfejfar.cz/

https://www.facebook.com/ondrejfejfaratlet/

https://www.instagram.com/ofejfar  

 

 

 

 


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami