Bežecká obuv CRAFT


S novou kolekciou bežeckej obuvi otvárame potenciál výkonnostného behu. Inovatívnou konštrukciou a špičkovými materiálmi na čele s karbónom nám pomáhajú dosiahnuť nekompromisné výsledky vo všetkých terénoch a vzdialenostiach.

CTM CARBON RACE REBEL

Výkon a nič než výkon? Obuv pre naozajstných rebelov, ktorí sa neboja prekročiť hranice a ísť tvrdo za svojím cieľom. Hmotnosť pod 200 gramov a dynamika, ktorá Vás dostane do cieľa rýchlejšie než väčšina ostatnej obuvi na trhu. Chýbať nesmie karbónový plát a tlmiaca vrstva s maximálnou energetickou návratnosťou. Pre všetkých bežcov, ktorí majú rýchlosť v krvi. 

Pre dámy i pánov v rebelsky čiernej farbe.

 

CTM ULTRA CARBON

Nechceme kopírovať a ísť s davom. Naším poslaním je inovácia a dopredu nás ženie neobmedzená predstavivosť. Preto sme si položili otázku, či by sa preukázateľné výhody karbónových topánok dali preniesť i mimo cesty a poskytnúť tak bežcom nástroj, ktorý maximálne „naboostuje“ ich výkonnosť na všetkých povrchoch a vydrží plne funkčne dlhšie než je len pár desiatok kilometrov. Výsledok? Predstavujeme Vám unikátnu karbónovú obuv, ktorá vydrží väčšiu porciu kilometrov a nezľakne sa ani ľahkého terénu. Osobné rekordy sa na všetkých tratiach od desiatich kilometrov až po ultramaratón trasú.

ZEBRY alebo SVETLO MODRÁ?  obidve varianty pre dámy aj pánov.

 

                         

 

PRO ULTRA

Jedna obuv, ktorá zvládne všetko? Inšpirovaná špičkovými karbónovými modelmi, ale s cenou konkurujúcou „obyčajnej“ bežeckej obuvi. PRO ULTRA je spoľahlivý spoločník pre poctivý bežecký tréning. Dlhé behy, tempá, intervaly, preteky. Už sa nemusíte rozhodovať, čo si obuť podľa typu behu.

Pre dámy vo variante bielo-šedá so svetlo zelenou a šedá s ružovou.

 

Pre pánov kombinácia šedej s modrou alebo svetlo-zelenú.

 

 

                                 

NORDIC SPEED

Čo je najčastejšou požiadavkou pri výbere novej bežeckej obuvi? Chcem pohodlnú obuv, v ktorej môžem behať všade! A presne za týmto účelom sme navrhli „univerzálku“ NORDIC SPEED, ktorá si hravo poradí s behaním v teréne a zároveň je plne využiteľná i na ceste a spevnených cestách.

Pre dámy, dve farebné varianty.

 

 

Pre pánov dve farebné varianty.

 

CRAFT X165 ENGINEERED II

Stelesnenie pohodlia pre behanie po asfalte a spevnených cestách. Tak by sa dala jednou vetou definovať naša osvedčená cestná „objemovka“ CRAFT X165 ENGINEERED v novej, druhej generácii.

 

Pre dámy v lákavé ružovej alebo klasickej čiernej farbe.

 

 

Pre pánov v decentnej bielo-šedej či klasickej čiernej farbe.

 

 

CRAFT V150 ENGINEERED

Bežecká cestná obuv CRAFT V150 ENGINEERED je ideálnym spoločníkom na beh okolo 10 kilometrov. Základ obuvi tvorí pohodlné tlmenie s vysokou energetickou návratnosťou . Obuv je určená pre bežcov s neutrálnym došľapom. Vďaka tomu sa CRAFT V150 skvele hodí na pohodový výbeh i intervalový tréning. Spoľahlivý záber zaisťuje podošva VIBRAM MEGAGRIP so špičkovou priľnavosťou na suchom a mokrom povrchu. Anatomicky tvarovaný zvršok z bezšvovej štruktúrovanej sieťoviny sa správa ako ponožka a dokonca obopne chodidlo.

 

 

Pre dámy v niekoľkých farebných variáciách, viac k produktu na craft.vavrys.sk.

 

Pre pánov striedmejšie farebné variácie.

 

CRAFT OCRxCTM SPEED

Máte rýchlosť v krvi a hľadáte spoľahlivého spoločníka na prekážkové behy? Alebo len radi beháte v bahne a na technickom triale? V prvom aj druhom prípade pre Vás máme dobrú správu. Prichádza najnovšia generácia našej bahennej rakety OCRxCTM SPEED, v ktorej hravo prekonáte všetky prekážky na OCR tratiach i vo voľnom teréne.

Pre dámy v bielo šedej farbe s kombináciou svetlozelené, alebo tmavo šedá s prvkami ružovej.

 

Pre pánov v zemité béžovej alebo tmavo šedej farbe.

 

 

 

OBUV CRAFT OCR x CTM

Pretekárska obuv CRAFT OCR x CTM určená na prekážkové behy bola vyvinutá tak, aby bez problémov zvládla náročné podmienky OCR pretekov.

Pre dámy vo farbe multicolor s prevahou ružové.

 

Pre pánov v dvoch farebných variantoch.

 

 

 

 

 

Ďalšie inšpirácie a informácie k produktom nájdete na craft.vavrys.sk.

 


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami