Bežecký koncept HYDRO


Pokračovaním úspešného bežeckého konceptu určeného do daždivých a veterných podmienok je bunda CRAFT PRO Hydro 2 a nohavice PRO Hydro.

Bez ohľadu na to, či sú dážď, hmla, mrholenie a chladný vietor vašimi jedinými spoločníkmi pri behu, udrží Vás v suchu a v pohodlí.

                                                             

Výkonnostná bežecká bunda PRO Hydro 2 s inovovanou vodeodolnou membránou VentAir poskytne ešte väčšiu ochranu pred dažďom pri zachovaní vysokej úrovne priedušnosti. Vďaka ergonomickému strihu, kapucni s možnosťou regulácie tvaru aj obvodu, lepeným švom a vodeodolnému zipsu je ideálnym parťákom do nevľúdneho daždivého počasia.  V neposlednej rade Vás zaujme nadčasový design - pre pánov v kombinácii zelenej, pre dámy v kombinácii modrej.

  • Parametry: vodní sloupec: 15 000 mm; prodyšnost: 10 000 g/m2/24hod 
  • Materiál: svrchní vrstva: 100 % polyester; membrána VentAir – 100 % polyuretan; spodní vrstva - 100% polyester

 

Technické nohavice PRO Hydro z priedušného vetru a vodeodolnej membrány Ventair sú určené na výbehy v nepriaznivom daždivom počasí. Nohavice sú voľnejšieho, veľmi pohodlného strihu, kedy predný diel je vyrobený z trojvrstvovej membrány, zatiaľ čo zadný diel z elastického a priedušného materiálu. 

  • Parametry: vodní sloupec: 15 000 mm; prodyšnost: 10 000 g/m2/24hod 
  • Materiál: přední díl - svrchní vrstva: 100 % polyester; membrána VentAir – 100 % polyuretan; spodní vrstva – 100 % polyester; zadní díl: 72 % recyklovaný polyamid, 28 % elastan 

Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami