BUĎ GRAVEL SO VŠETKÝM


Gravelové bicykle sa počas pár rokov stali našou súčasťou, ale to, že sa so svojim gravelovým bicyklom môžete zladiť aj tým, čo si oblečiete, to ešte veľa z nás nevie.

Naša špeciálna gravelová kolekcia oblečenia je typická vyššou odolnosťou voči oderu oproti cestnej kolekcii. Typickým znakom je zvýšený počet vreciek na uloženie nevyhnutností ako sú výživové gély, tyčinky, ale aj návleky, vesty či ľahké bundy. Tak, aby ste nemuseli zbytočne zastavovať a mali všetko po ruke.

Na ramenách dresov nájdete jemné silikónové potlače pre lepšie zafixovanie trakov batohu. Ten tak bude sedieť pekne na jednom mieste a nebude sa vám po ramenách posúvať alebo dokonca vám ramená odierať.

No a stojí rozhodne za to povedať, že tieto modely sú technicky veľmi dobre prepracované a radíme ich do našej vyššej ADV rady alebo aj najvyššej rady - PRO. Takže úplný komfort je zaistený a podpora podania maximálneho výkonu tiež.

Môžete si vybrať medzi úzkymi – elastickými modelmi alebo voľnejšími. V čom vám je jednoducho lepšie. Tak poďte na to ….


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami