Hľadá sa tester funkčného prádla


 

Ďakujeme všetkým za zapojenie do akcie Hľadá sa tester, bolo vás viac ako 1000 nadšených športovcov a športovkýň. Váš záujem o testovanie funkčného prádla CRAFT nás milo prekvapil.

Bolo ťažké vybrať iba 30 testerov, ale tu sú:

Jana Šipková, Michaela Koreničová, Eva Magulová, Silvia Javorská, Katarína Tomovičová, Jana Baltesova, Veronika Brichta, Lenka Lacová, Lenka Covekova, Tatiana Šidlovská, Eliška Klepková, Lucia Zaborska, Ingrida Nagyová, Mahuliena Ďurecová,
Michaela Hudy, Matúš Luptak, Daniel Kováčik, Natanael Šebest, Jakub Grieš, Kristián Mikulec,  Adam Jesensky, Peter Smrekovský, David Lajmon, Peter Ďurica, Marek Golúch, Daniel Pagáč, Martin Pavko, Filip Valúch, Filip Skaličan, Štefan Bako

 

Gratulujeme vybraným, v najbližších dňoch sa vám ozveme s podrobnosťami.

Všetkým zúčastneným ďakujeme a prajeme krásne športové zážitky!

---------------------------------------------

Ak športuješ rád/rada, potom si tu správne.

Dávaš si rád/rada do tela a neriešiš počasie? Máš chuť vyskúšať si funkčné materiály v podobe nášho funkčného prádla a podeliť sa s nami o Tvoje dojmy a skúsenosti s jeho užívaním? Tak nestrácaj čas a daj nám o sebe vedieť. Prihlás sa do nášho testovacieho tímu - testovacia sezóna čoskoro začne.

 

       

 

Univerzálne funkčné prádlo vhodné pre všetky pohybové aktivity neexistuje. Nosí sa ako prvá vrstva na telo a jeho hlavnou úlohou je účinne odvádzať pot a vlhkosť a udržať tak optimálnu mikroklímu pri pokožke. Pre tohtoročnú jesennú a zimnú sezónu CRAFT ponúka 12 rôznych druhov funkčného prádla. Každý z nich má iné vlastnosti a je určený do iných podmienok. 

Pozrieť si funkčné prádlo >>

Vďaka tomu si môžeš vybrať vhodné funkčné prádlo v závislosti od typu aktivity a intenzity pohybu, podľa okolitých podmienok, ďalšom vrstvení či svojich osobných preferencií.

Prestaňme chcieť od svojho prádla nemožné. Radosť a pôžitok z pohybu závisí aj od toho, čo si vezmeme na seba. Je to iba na nás. Na našom dobrom alebo zlom rozhodnutí. Je potrebné vedieť sa optimálne obliekať...

 

Hľadáme športovcov (15 mužov a 15 žien vo veku od 18 rokov s pobytom na Slovensku), ktorí žijú športom a vedia napísať recenziu.
Ich úlohou bude dôkladne preveriť funkčnú bielizeň CRAFT.

Môžeš si vybrať z troch druhov:

 

Active Intensity

Pre intenzívne športové aktivity v chladných podmienkach. 

Obľúbené funkčné prádlo, ktoré ocenia športovci od jesene do jari. Komfortný strih s optimálnou mierou zateplenia a rýchlym odvodom potu.

Viac informácií tu >>    

          

 

Core Dry Active Comfort 

Celoročný druh prádla, ktorý využijete najviac od jesene do jari, svoje uplatnenie nájde tiež v chladnejších letných dňoch.

Viac informácií tu >>   

        

 

Active Extreme X

Pro maximálny výkon v chladných podmienkach. 

Najtechnickejší rad funkčného prádla je vyrobený z recyklovaného materiálu Seaqual a polyesterového vlákna COOLMAX, ktoré zaručuje chladivý efekt a perfektný odvod potu.

Viac informácií tu >> 

       

A podľa čoho budeme vyberať: 

  • napíš nám, prečo by si to mal/a byť práve ty 
  • link na tvoje sociálne siete (facebook, Instagram) 
  • predpokladom je bydlisko na Slovensku 

  

Čas na prihlásenie máš do  19. novembra. My potom z prihlášok vyberieme 30 testerov, ktorých zverejníme 22. novembra. K testovaniu a spracovaniu recenzie ti dáme čas do 8. januára 2024.

 

Pravidlá súťaže TU

#hledasetester#craft #zaambasadoryneplatime 


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami