Novinky v bežeckej kolekcii


Najjednoduchší zo športov, to najlepšie z aktivít. Beh skutočne prekypuje neodmysliteľnými superlatívmi. Rovnako ako náš rad bežeckého oblečenia, ktorý je určený pre športovcov, ktorí radi behajú, na akejkoľvek úrovni.

Koncept HYPERVENT zostáva vedúcou kolekciou bežeckého oblečenia.

Ideálnym riešením pre intenzívny beh v nepriaznivom počasí je bunda PRO HYPERVENT vytvorená z veľmi ľahkého a jemného materiálu vyniká skvelou priedušnosťou a atraktívnym, elegantným strihom. Ľahký priedušný materiál s ventilačnými otvormi a meshovými panelmi zaistí potrebnú cirkuláciu vzduchu a reguláciu vlhkosti. Pokiaľ sa v priebehu výbehu zmenia podmienky, je možné bundu zbaliť do vlastného vrecka a vďaka širokej elastickej gume umiestniť okolo pása. 

Novinkou, s ktorou prišiel Craft už v roku 2021 je ultraľahké bežecké tričko PRO Hypervent Wind s ochranou proti vetru na prednom diele. Vďaka kombinácii ľahkého, extrémne priedušného materiálu a vetruodolnej membrány vznikol exkluzívny, veľmi obľúbený kúsok, vhodný na jarné výbehy vo veterných podmienkach.

Na výbehy v chladnejších podmienkach potešíme všetkých priaznivcov udržateľnej športovej módy nohavicami PRO Hypervent vyrobenými z recyklovaného materiálu. Dámska verzia disponuje meshovými vreckami na bedrách, zipsami na koncoch nohavíc a priedušnými panelmi po bokoch, čo robí z nohavíc spoľahlivého parťáka pre výkonnostný beh.

Pánska verzia sa líši od dámskej najmä strihom a niektorými detailmi. Mužom ponúkame stále populárnejší voľnejší strih so zužujúcimi sa nohavicami, ktorý je veľmi pohodlný. Model je doplnený o 2 bočné vrecká, laserom rezané ventilačné otvory, zipsy na koncoch nohavíc a šnúrku v páse.

Ideálnou voľbou pre výkonnostný beh v horúcich dňoch je bežecké tričko a tielko PRO Hypervent vytvorené z ľahkého materiálu s perforovanými panelmi. Rýchloschnúci materiál efektívne odvedie pot od pokožky, prináša mimoriadnu ventiláciu a chladenie pre optimálny výkon.

Pre intenzívne tréningy a preteky v teplých letných dňoch páni ocenia veľmi ľahké bežecké šortky PRO Hypervent.

Komfortnou súčasťou ženského športového šatníka na letné obdobie je bežecká sukňa PRO HYPERVENT, podšitá priznanými dlhšími boxerkami z pružného a priedušného materiálu. Populárna verzia šortiek 2v1 sa skladá z vnútorných boxeriek z ľahkého funkčného pružného materiálu a vrchných voľnejších šortiek. Na uschovanie gélov, energy tyčiniek alebo iných drobností poslúži meshový panel s vreckami na bedrách.

Základom behu je správna bežecká obuv. Z našej ponuky si vyberie hobby bežec kombinujúci rôzne povrchy aj skúsený maratónec.

CRAFT PRO ENDUR DISTANCE je moderná bežecká obuv so všetkým. Ľahká, pohodlná a prekliato rýchla. Srdce tejto novinky tvorí TPE tlmiaca pena Pebax, ktorá sa stáva podobne zavedenou značkou, ako je Vibram medzi výrobcami gripu. Tlmenie Pebax dnes nájdete pri každej cestnej obuvi, ktorá to s rýchlosťou myslí vážne. Medzi hlavné výhody tohto materiálu patrí veľmi nízka hmotnosť, príjemne vysoká mäkkosť a predovšetkým extrémna energetická návratnosť, ktorá vás doslova vymrští do ďalšieho kroku. Grip je hladký a vysoko priľnavý. Doma je PRO Endur Distance na asfalte a spevnených povrchoch, kde budete len ťažko hľadať slabiny tejto vyladenej obuvi.

Karbónová revolúcia prichádza aj do trailu. Už vám nemusí byť ľúto, že technológia karbónovej obuvi je prístupná iba cestným bežcom. CTM Ultra Carbon Trail je tu pre všetkých, ktorí chcú nekompromisné obutie s agresívnym gripom a vysokou stabilitou, ktoré zároveň podporia rýchlosť a ekonomiku bežeckého kroku.

Druhá generácia úspešnej karbónovej pretekárskej obuvi. CTM Ultra Carbon 2 pokračuje v tradícii a vďaka citlivým úpravám posúva už aj tak vysoký štandard na ešte vyššiu úroveň.

 

Najčastejšia požiadavka pri výbere nových bežeckých topánok? Chcem, pohodlnú topánku, v ktorej môžem behať všade! A presne za týmto účelom sme navrhli univerzálku NORDIC SPEED 2, ktorá si hravo poradí s behaním v teréne a zároveň je plne využiteľná na ceste a spevnených cestách.

Ďalšiu inšpiráciu bežeckého oblečenia nájdete TU

 


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami